Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
svarbi info mėlynas.png

Informuojame, kad nuo š. m. birželio 8 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Švedijos Karalystėje atnaujinamas visų konsulinių paslaugų teikimas. Maloniai primename, kad prieš atvykstant į ambasados konsulinį skyrių, būtina užsiregistruoti vizitui internetu. Registracijos formą rasite čia. Registracija birželio mėnesio vizitams jau aktyvuota.

Maloniai primename, kad informaciją apie ambasados konsuliniame skyriuje teikiamas paslaugas ir reikalingus pateikti dokumentus rasite skiltyje Konsulinė informacija.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »

Nuo birželio 1 d. kiekvieną pirmadienį Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) skelbs sąrašus valstybių, iš kurių atvykti leidžiama ir nereikės saviizoliuotis, bei valstybių, iš kurių atvykę piliečiai privalės 14 d. saviizoliuotis.

Valstybių sąrašas skelbiamas Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje.

 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »
svarbi info foto.jpg

Informuojame, kad draudžiama į Lietuvos Respubliką keleiviniais laivais (keltais) vežti keleivius ir (ar) gabenti jų lengvuosius asmeninės paskirties automobilius, išskyrus keltais, kursuojančiais maršrutais tarp Kylio–Rostoko–Travemiundės ir Klaipėdos, kai nėra vykdomas keleivių įlaipinimas tarpiniuose uostuose, o persėdimo į kitą keltą tarpiniame uoste metu užtikrinamas minimalus kontaktas su pašaliniais asmenimis. Užsienio reikalų ministro teikimu išimtiniais atvejais sprendimą dėl leidimo priima Lietuvos Respublikos Vyriausybė (3.1.11. punktas, TAR 2020-05466, aktuali suvestinė redakcija čia). 

Švedijoje esantiems Lietuvos piliečiams lieka galimybė į Lietuvą grįžti keleiviniais keltais iš Kylio į Klaipėdą. Vykstant per Daniją tranzitas leidžiamas turint iš anksto įsigytą kelionės bilietą maršrutu Kylis-Klaipėda. Kylį pasiekti taip pat galima „Stena Line“ kelto maršrutu Geteborgas-Kylis arba viešuoju transportu.

Sugrįžti į Lietuvą šiuo metu galima ir per Suomiją, pavyzdžiui, maršrutu Stokholmas-Turku, o tuomet Helsinkis-Talinas. Tranzitas per Estiją ir Latviją leidžiamas. Rekomenduojame sekti Lietuvos Respublikos ambasados Latvijoje skelbiamą informaciją dėl keliavimo kryptimi Latvija-Lietuva.

Gegužės 20 ir 28 d. planuojami specialūs „Tallink“ keltų bendrovės reisai Baltijos šalių piliečiams.

Vyriausybės priimti apribojimai taikomi iki karantino Lietuvoje pabaigos (gegužės 31 d.). Jeigu karantinas bus pratęstas, apribojimai vykti į Lietuvą taip pat gali būti pratęsti. Grįžusiems į Lietuvą taikoma 14 d. saviizoliacija.

 

Konsulinės naujienos »
Svarbi info mėlynas.png

Nuo kovo 16 d. ambasadoje teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba. Kitos konsulinės paslaugos, įskaitant įgaliojimų surašymą, pasų ar asmens tapatybės kortelių išdavimą ar keitimą, kūdikių gimimo apskaitymą ir kt., laikinai neteikiamos. Jei esate Švedijoje ir Jums reikalinga konsulinė pagalba (patekote į nelaimę, praradote dokumentus ir pan.), prašome kreiptis į ambasadą elektroniniu paštu [email protected] arba tel. +46 8 667 54 55.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »

Informuojame, kad piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija atstovybėse baigiama 2020 m. kovo 17 d. 18:00 val. Lietuvos laiku (17 val. Švedijos laiku).

Jei esate užsienio valstybėje ir Jums reikalinga konsulinė pagalba, kreipkitės į buvimo šalies atstovybę elektroniniu paštu. Elektroninio pašto adresą rasite čia.


Lietuvos ambasados Švedijoje elektroninio pašto adresas [email protected]

 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »
  • Paskutiniais duomenimis šią savaitę taip pat dar yra keli skrydžiai, kuriuos organizuoja „Norwegian“ oro linijos: https://www.norwegian.com/en/.

Vykstantiems iš Norvegijos Švedijos siena atidaryta, įvažiuoti į Švediją galima.

Pasidalinkite šia žinute su tais, kam šiuo metu tai aktualu!

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »

Ambasados telefonas skubiems atvejams po darbo valandų +46 769 392 149, el. paštas [email protected]

Kadangi skambučių srautas labai didelis, prašytume kiek įmanoma daugiau rašyti elektroniniu paštu.

Išlikime budrūs ir supratingi!
Lietuvos ambasada Švedijoje

Konsulinės naujienos »
DĖMESIO! SVARBI INFORMACIJA Įkelta2020.03.14
 
 Pradedama Lietuvos piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija.
Registracija yra skirta keliaujantiems piliečiams, kurie yra šalyje laikinai, neturi gyvenamojo ploto ir negali išskristi (nebėra skrydžių ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje).
 
Lietuvos piliečiai prašomi nedelsiant susisiekti su Lietuvos ambasada Švedijoje elektroniniu paštu [email protected].
Laiške m
aloniai prašome nurodyti:

- savo vardą ir pavardę,

- gimimo datą,

- kontaktinį telefoną,

- elektroninį paštą,

- tikslią buvimo vietą.


Atsiradus galimybei organizuoti kelionę į Lietuvą, ambasada su piliečiais susisieks atskirai ir informuos apie kelionės sąlygas. 

Taip pat prašome Lietuvos Respublikos piliečių susirasti gyvenamąjį plotą, kuriame galėtų izoliuotis, jei Švedijoje būtų įvestas karantinas, sekti vietos institucijų informaciją ir laikytis jų nurodymų.

Atkreipiame dėmesį, kad grįžus į Lietuvą Jums bus taikoma privaloma 14 dienų saviizoliacija.

 
Registruojama bus iki kovo 17 dienos (antradienio) 18 valandos Lietuvos laiku / 17 valandos Švedijos laiku.
 
 
 
Konsulinės naujienos »
koronas.jpg

Primename, kad „Covid-19“ viruso plitimo grėsmė Švedijoje yra aukščiausio lygio: šalyje daugėja užsikrėtimo atvejų, virusas pradėjo plisti tarp Švedijoje esančių asmenų, nesusijusių su atvykusiais ar keliavusiais užsienyje.

Nuo kovo 12 d. Švedijoje neleidžiama organizuoti renginių, kuriuose galėtų dalyvauti daugiau nei 500 asmenų. Draudimas galioja renginiams ir patalpose, ir lauke. Švedijos vyriausybė kol kas nestabdo mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų veiklos, tačiau tai gali būti padaryta artimiausiu metu. Vis dėlto mokykloms palikta teisė pačioms nuspręsti dėl tolimesnio mokymo proceso organizavimo, todėl rekomenduojame sekti mokymo įstaigų skelbiamą informaciją.

Švedijos vyriausybė rekomenduoja susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į labiausiai koronaviruso paveiktas Europos ir Azijos šalis.

Primename, kad svarbiausią informaciją apie koronaviruso plitimą Švedijoje galima rasti Švedijos visuomenės sveikatos agentūros interneto svetainėje https://www.folkhalsomyndigheten.se/…/aktuella-ut…/covid-19/ (švedų k.) ir https://www.folkhalsomyndigheten.se/…/communicabl…/covid-19/ (anglų k.), taip pat Švedijos institucijų krizių informacijos portale https://www.krisinformation.se/…/myndigheterna-om-det-nya-c… (švedų k.) ir https://www.krisinformation.se/…/official-information-on-th… (anglų k.).

Saugokime save ir vieni kitus – tik taip galima užkirsti kelią tolimesniam viruso plitimui.

 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »
kaukė.jpg

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sprendimu dėl koronaviruso (Covid-19) plitimo prevencijos priemonių, nuo kovo 16 d. Lietuvos Respublikos ambasados Švedijoje konsuliniame skyriuje teikiama tik skubi konsulinė pagalba (pvz. atsitiko nelaimė, pamestas pasas arba ATK ir reikia skubiai išvykti). Skubios konsulinės pagalbos atveju prašome susisiekti su konsuliniu skyriumi el. paštu [email protected] arba telefonu +46 866 75 455.

Konsulinis priėmimas dėl dokumentų išdavimo ir kitų konsulinių paslaugų bus atnaujintas po atskiro pranešimo. Sekite informaciją.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »
laikrodis.jpg

Maloniai informuojame apie pasikeitusį Lietuvos Respublikos ambasados Švedijos Karalystėje darbo laiką.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »

Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje 2019 m. spalio 23–24 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Malmę (Malmö).

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos Respublikos generalinio garbės konsulato Malmėje patalpose adresu Hyregatan 9, Malmö.

Konsulinės misijos laikas:

spalio 23 d. (trečiadienis) 9.00–12:00 val. ir 13.30–17.00 val.

spalio 24 d. (ketvirtadienis) 9.00–12:00 val. ir 13.30–17.00 val.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »
žiedai.jpg

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos ambasadoje Švedijos Karalystėje 2019 m. spalio 25 d. 14 val. bus registruojama Ievos Dulkytės (g. 1991-12-23) ir Ričardo Baužio (g. 1992-07-17) santuoka.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »
žiedai.jpg

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos ambasadoje Švedijos Karalystėje rugsėjo 25 d. 15 val. bus registruojama Gretos Mikalauskaitės (g. 1994-02-13) ir Vytauto Daujoto (g. 1992-01-24) santuoka.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata