Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Aqua Typography Facebook Post(2).png

Informuojame, kad 2021 m. balandžio 26-30 d. Lietuvos ambasadoje Stokholme bus teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba nelaimės atveju, nes konsulinis pareigūnas bus išvykęs į konsulinę misiją Malmėje.

Artimiausia registracija vizitams Lietuvos ambasadoje Stokholme bus aktyvuota balandžio 26 d., pirmadienį, 12.00 val.

Maloniai primename, kad informacija telefonu konsuliniais klausimas yra teikiama Pr, An, Kt, Pn nuo 9.30 iki 12.30 val.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »

REGISTRACIJA UŽDARYTA VISOMS VIETOMS UŽSIPILDŽIUS 2021-04-09 10.30 val.

Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje š. m. 2021 m. balandžio 27–29 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Malmę (Malmö).

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos Respublikos generalinio garbės konsulato Švedijos Karalystėje patalpose adresu Hyregatan 9, Malmö.

Konsulinės misijos laikas:

Balandžio 27 d. (antradienis) 9.30–12.00 val. ir 13.00–17.00 val.

Balandžio 28 d. (trečiadienis) 9.00–12.00 val. ir 13.00–17.00 val.

Balandžio 29 (ketvirtadienis) 9.00–12.00 val. ir 13.00–16.30 val.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »
28(2).png

Informuojame, kad pirmadienį, 2021 m. balandžio 5 d., antrąją šv. Velykų dieną, Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje nedirbs.

Registracija vizitams dėl konsulinių paslaugų balandžio 12-16 d. bus aktyvuota antradienį, balandžio 6 d.

Pasibaigus atstovybės darbo laikui, poilsio ir švenčių dienomis, nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją telefonu +370 5 2362444 arba kreiptis elektroniniu paštu [email protected].

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »
svarbu(1).png
Informuojame, kad nuo kovo 31 d. vėl bus LEIDŽIAMA vykti tranzitu per Švediją, kai keliaujama iš Danijos ar Norvegijos, tačiau bus privaloma pateikti neigiamą ne senesnio nei 48 val. Covid19 testo atsakymą ir pažymą (sertifikatą). Reikalavimas pateikti neigiamą testo atsakymą taikomas ir jau persirgusiems, ir vakcinuotiems asmenims, išimčių nėra.
 
Tinkami testų tipai: antigenų, PGR (PCR), LAMP ir TMA. Pažyma su atsakymu turi būti išduota anglų, švedų, norvegų arba danų kalba. ️Testo galiojimo laikas skaičiuojamas nuo mėginio paėmimo momento.
 
 
Konsulinės naujienos »

Informuojame, kad nuo vasario 22 d. registracijos konsulinėms paslaugoms sistema yra aktyvuojama pirmadieniais apie 12.00 val. vienai savaitei į priekį. Pavyzdžiui, kovo 1 d. aktyvuojama registracija II kovo mėnesio savaitei (8-12 d.), kovo 8 d. aktyvuojama registracija III kovo mėnesio savaitei (22-26 d.) ir t. t.

Konsulinės naujienos »
svarbu.png

Švedijos vyriausybė priėmė nutarimą, kad nuo šeštadienio, vasario 6 dienos 00.00 val. iki kovo 31 d. imtinai 18 metų ir vyresni užsienio šalių piliečiai, negyvenantys Švedijoje, privalės pateikti ne vėliau nei 48 valandas prieš atvykimą į Švediją atliktą neigiamą Covid-19 testo atsakymą. Izoliuotis atvykus nereikia.

Tinkami testai: antigenų, PGR (PCR), LAMP.
Duomenys, kurie turi būti pateikti testo atsakymo pažymoje:
- Asmens duomenys (vardas, pavardė);
- Testo atlikimo data;
- Testo tipas;
- Testo rezultatas;
- Informacija, kas išdavė pažymą.
Pažyma turi būti išduota bent viena iš šių kalbų: švedų, anglų, norvegų, danų.

Išimtys:

- jaunesni nei 18 metų asmenys;

- asmenys, legaliai gyvenantys Švedijoje;

- medicinos ir sveikatos priežiūros paslaugas teikiantys asmenys, kurie dalyvauja pacientų transportavime;

- prekes gabenantis personalas ir kitas transporto sektoriaus personalas;

- asmenys, kuriems reikia vykti dėl itin svarbių šeiminių priežasčių (liga, mirtis ir pan.);

- asmenys, kuriems reikalinga valstybės apsauga ar kita humanitarinė pagalba;

- asmenys, kuriems Švedijoje yra suplanuota operacija ar kitas gydymas, kurio negalima atidėti;

- jūreiviai;

- tarptautines užduotis atliekantys policijos ir muitinės pareigūnai, gelbėjimo tarnybų personalas.

Visą tekstą (švedų kalba) rasite čia.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »
svarbu.png

Švedijos vyriausybė, siekdama užkirsti kelią plisti naujai COVID19 viruso atmainai, priėmė sprendimą nuo 2021 m. sausio 25 d. iki vasario 14 d. imtinai uždrausti atvykti iš Norvegijos į Švediją. Naujuoju nutarimu papildytas iki šiol galiojantis draudimas atvykti į Švediją iš Danijos ir Jungtinės Karalystės.

Dėmesio: TRANZITAS VYKSTANT IŠ NORVEGIJOS PER ŠVEDIJĄ NELEIDŽIAMAS.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »

Informuojame, kad registracijos konsulinėms paslaugoms sistema jau veikia!

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »

Maloniai informuojame, kad vyksta registracijos konsulinėms paslaugoms sistemos atnaujinimas. Registracija sausiui šiuo metu negalima. Prašome sekti naujienas.

ATTENTION! Appointment booking system is under construction.

Konsulinės naujienos »
Konsulinės naujienos Įkelta2020.11.30

Informuojame, kad 2020 m. gruodžio 1 d. įsigalioja nauja Lietuvos Respublikos konsulinio mokesčio įstatymo redakcija ir nauji konsulinio mokesčio tarifų dydžiai.

Naujojoje įstatymo redakcijoje:

  • konsulinio mokesčio objektų sąrašas;
  • įtvirtinta konsulinių paslaugų vartotojo apsauga nuo dvigubo neteisingo apmokestinimo, t. y. konsulinis mokestis nebus imamas už pakartotinį konsulinio veiksmo atlikimą, kai jį būtina pakartoti ne dėl asmens, kuris paprašė atlikti konsulinį veiksmą, klaidos;
  • sumažintas socialiai ir ekonomiškai nepagrįstų mokestinių lengvatų skaičius.

Su naujais konsulinio mokesčio tarifų dydžiais galite susipažinti čia: https://bit.ly/2VhWnZp.

Konsulinės naujienos »

Informuojame, kad š. m. lapkričio 2 d., pirmadienį, ambasada nedirbs, nes Lietuvoje minima Mirusiųjų atminimo (Vėlinių) diena.

Pasibaigus atstovybės darbo laikui, poilsio ir švenčių dienomis, nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją telefonu +370 5 2362444 arba kreiptis elektroniniu paštu [email protected].

Informacija keliaujantiems: http://keliauk.urm.lt/.

Informacija visuomenei apie COVID19 ir galiojančius ribojimus keliaujant į Lietuvą: https://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/visuomenei, https://koronastop.lrv.lt/.

 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »
www urm mazas 1.jpg

Maloniai kviečiame visus Lietuvos piliečius, balsuosiančius Švedijoje, registruotis 2020 m. spalio 11 d. vyksiančių Seimo rinkimų balsavimui. Atsižvelgiant į vis dar neramią situaciją dėl COVID-19, rekomenduojame registruotis balsavimui paštu.

Užsiregistruoti galima čia: https://bit.ly/2AXCksL.  

Daugiau informacijos apie rinkimus rasite Vyriausiosios rinkimų komisijos interneto svetainėje: https://bit.ly/3ggnnRm.

 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »
Informuojame, kad Lietuvos ambasados Švedijoje konsulinio pareigūno atostogų metu (liepos 27 d.rugpjūčio 26 d.) ambasados konsuliniame skyriuje bus teikiama TIK NEATIDĖLIOTINA KONSULINĖ PAGALBA:

jeigu patekote į nelaimę ar nukentėjote nuo nusikalstamos veikos, teikiamos konsultacijos telefonu +46 8 667 54 55 arba elektroniniu paštu [email protected],
jeigu praradote asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančius dokumentus ar baigėsi jų galiojimo laikas ir Jums reikia skubiai išvykti į Lietuvą, gali būti išduodamas asmens grįžimo pažymėjimas.

Informacija apie asmens grįžimo pažymėjimo išdavimą yra pateikiama skiltyje Konsulinė informacija > Asmens grįžimo pažymėjimas. Maloniai prašome vizitui dėl asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo užsiregistruoti čia.
 
Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) paskelbė birželio 15–21 d. galiosiantį sąrašą valstybių, iš kurių atvykti leidžiama, ir iš kurių atvykusieji privalo izoliuotis. Daugiau svarbios SAM informacijos rasite čia.

DĖMESIO! Asmenims, grįžtantiems į Lietuvą iš Danijos, Norvegijos ar Suomijos tranzitu per Švediją, bus privaloma 14 d. saviizoliacija.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata