Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Rytoj Vilniuje vyks Azijai skirta tarptautinė prekybos politikos konferencija

Sukurta 2019.10.03 / Atnaujinta 2019.10.03 13:34
  Rytoj Vilniuje vyks Azijai skirta tarptautinė prekybos politikos konferencija

  Spalio 4 dieną Vilniuje, verslo centre „Pirklių klubas“, vyks tarptautinė prekybos politikos konferencija  „Shaping the Future of Trade: Outlook on Asia”.

  Pagrindinis konferencijos pranešėjas – Pasaulio prekybos organizacijos generalinio direktoriaus pavaduotojas Xiaozhun Yi. Konferencijoje dalyvaus Europos Komisijos Prekybos generalinio direktorato Azijos padalinio vadovas ir Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos atstovas. Apie Azijos regiono perspektyvas diskutuos Lietuvos, Japonijos, Kinijos ir Korėjos verslo ir visuomenės atstovai.

  Konferencijos tikslas - aptarti Europos Sąjungos ir Azijos prekybinius santykius, Lietuvai atsiveriančias naujas eksporto rinkas šiame regione, Pasaulio prekybos organizacijos svarbą bei naujųjų technologijų įtaką prekybos ateičiai.

  Konferencija vyks spalio 4 dieną, nuo  8:30 val. verslo centre „Pirklių klubas“ (Gedimino pr. 35, Vilnius). Konferenciją organizuoja Lietuvos užsienio reikalų ministerija.

  Konferencija vyks anglų kalba. Registruotis galima čia.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Rugpjūčio 1 dieną įsigalioja Europos Sąjungos (ES) ir Vietnamo laisvosios prekybos susitarimas, kuris panaikins 99 proc. Vietnamo muitų. Ambicingas prekybos susitarimas plačiau atvers 96 milijonų gyventojų rinką Lietuvos eksportuotojams.

  Daugiašaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
  DSC_2918.jpg

  Liepos 23 dieną jubiliejiniame 10-ajame posėdyje Lietuvos Respublikos Vyriausybės komisija – Ekonominės diplomatijos taryba (EDT) – diskutavo apie COVID-19 pandemijos poveikį pasaulinei prekybai, vertės grandinėms ir Europos Sąjungos (ES) prekybos politikai. COVID-19 krizė parodė, kad atvira tarptautinė prekyba gali tapti pažeidžiama – tą pajuto ir Lietuva, todėl reikalinga strateginė diskusija apie Lietuvos verslo dalyvavimą pasaulinėse vertės grandinėse, su tuo susijusius iššūkius, priklausomybes ir galimybes.

  Daugiašaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
  DSC_5652.jpg

  Gegužės 29 dieną nuotoliniame posėdyje Lietuvos Respublikos Vyriausybės komisija – Ekonominės diplomatijos taryba (EDT) diskutavo apie COVID-19 pandemijos poveikį Lietuvos ekonomikai ir prekybai bei šiame kontekste svarbius ekonominės diplomatijos strateginių krypčių ir atstovavimo plėtros klausimus.

  Ekonominiai santykiai »
  kinija.jpg

  Sausio 22 dieną Pekine vyko reguliarios Lietuvos ir Kinijos užsienio reikalų ministerijų konsultacijos,  kuriose aptarti politiniai, ekonominiai, globalios ir regioninės politikos klausimai. 

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
  IMG-20191216-WA0007.jpg

  Gruodžio 16 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas  dalyvavo  Azijos ir Europos dialogo (ASEM) 14-ajame užsienio reikalų ministrų susitikime Madride, Ispanijoje.  

  Daugiašaliai santykiai »
  DSC_2247.jpg

  Spalio 24-25 dienomis Vilniuje vyksta tarptautinė konferencija ,,Žvilgsnis į Aziją: iššūkiai ir galimybės“, kurią organizuoja Užsienio reikalų ministerija. Pranešėjai iš daugiau kaip dešimties valstybių ir tarptautinių organizacijų dalijasi įžvalgomis apie procesus Azijos-Ramiojo vandenyno regione, jų įtaką Europai ir Lietuvai.

  Daugiašaliai santykiai »