Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Paryžiuje vykstančioje parodoje pristatoma lietuvių produkcija

Sukurta 2019.09.09 / Atnaujinta 2019.09.09 15:01
  Paryžiuje vykstančioje parodoje pristatoma lietuvių produkcija

  Rugsėjo 6 dieną Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas aplankė Lietuvos įmones, dalyvaujančias rugsėjo 6–10 dienomis Paryžiuje vykstančioje namų interjero ir dizaino parodoje „Maison&Objet Paris 2019“.

  „Versli Lietuva“ suvienijo devynias Lietuvos baldų dizaino įmones į bendrą stendą, kuris sulaukė didžiulio susidomėjimo iš Prancūzijos architektų, interjero dizainerių ir specializuotų baldų parduotuvių atstovų.

  Susitikimuose su Lietuvos gamintojais ambasadorius pasidžiaugė Lietuvos įmonių aktyvumu dalyvaujant parodoje bei pastebėjo, kad Lietuvos įmonių stendų dizainas ir juose eksponuojama produkcija pritraukia pačius išrankiausius parodos dalyvius. Pabrėžta, kad Prancūzija yra didžiulė ir itin perspektyvi rinka kokybiškai ir originaliai lietuviškai produkcijai ir kad ambasada yra pasirengusi pagelbėti Lietuvos gamintojams, siekiantiems patekti į šios šalies rinką. Ambasadorius pakvietė šiųmetinėje parodoje eksponuojančias Lietuvos įmones rugsėjo 9 dieną apsilankyti ambasadoje ir aptarti bendradarbiavimo gaires bei perspektyvas.

  Lietuvos įmonių atstovai pasidžiaugė lankytoju gausa ir pažymėjo ne tik užmezgę naudingus kontaktus, bet pasirašę bendradarbiavimo bei pirkimo sutartis.

  Nuotr. Ludo Segers