Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

,,Mano Europa”: dialogui vieno neužtenka – kalbėkimės apie Lietuvą Europoje

Sukurta 2018.06.21 / Atnaujinta 2018.06.21 11:32
  ,,Mano Europa”: dialogui vieno neužtenka – kalbėkimės apie Lietuvą Europoje

  Lietuvos užsienio reikalų ministerija maloniai kviečia visas suinteresuotas visuomenines organizacijas ir institucijas prisidėti rengiant piliečių dialogus Lietuvoje ,,Mano Europa‘‘.

  Visos visuomeninės ir nevyriausybinės organizacijos, o taip pat ir įvairios institucijos yra kviečiamos rengti diskusijas, debatus, skaitmenines konsultacijas ir kitokio formato renginius apie Europos Sąjungą, siekiant išgirsti visuomenei rūpimus klausimus ir lūkesčius dėl Europos Sąjungos ateities, aptarti visuomenės įsitraukimo į Europos Sąjungos politikos kūrimą būdus, sužinoti, kaip visuomenė vertina Lietuvos indėlį kuriant bendrą Europos gerovę ir saugumą.

  Tam, kad renginys būtų įtrauktas į ,,Mano Europa” renginių ciklo programą, renginį organizuojančiai organizacjai reikia užpildyti dalyvavimo ,,Mano Europa” anketą, užtikrinti, jog renginys įvyks iki 2019 metų balandžio mėnesio ir atitikti piliečių dialogų formatą (renginys turi būti viešas ir suteikiantis galimybę dalyviams išsakyti savo nuomonę) ir tematiką (temos susijusios su Europos Sąjungos politika, jos ateitimi ir Lietuvos atstovavimu Europos Sąjungoje).

  Šiuo renginių ciklu Lietuva prisideda prie Europos Sąjungos mastu vykdomos piliečių dialogų iniciatyvos, skirtos diskutuoti apie Europos Sąjungą bei išgirsti visuomenės nuomonę apie Europos Sąjungos politiką ir jos ateitį. Visi ,,Mano Europa“ renginių rezultatai bus apibendrinti. Lietuva kartu su kitomis ES valstybėmis savo piliečių balsą pristatys Europos Vadovų Tarybos diskusijai apie ES ateities viziją. Europos vadovai dėl ES prioritetų ir darbotvarkės iki 2024 metų spręs 2019 metų gegužės 9 dieną vyksiančiame viršūnių susitikime Sibiu mieste Rumunijoje.

  Daugiau informacijos apie ,,Mano Europa“ ir piliečių dialogus rasite čia: http://urm.lt/default/lt/uzsienio-politika/uzsienio-politikos-prioritetai/lietuva-europos-sajungoje/pilieciu-dialogai-mano-europa

  Dėl renginio registravimo prašome kreiptis el.paštu: [email protected] arba tel. +370 706 52892.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Europos diena 2018 T. Razmus.jpg

  Rugsėjo 24 dieną  pradėjo veikti naujas informacinis portalas www.manoeuropa.lt, skirtas visiems Europos Sąjungos (ES) klausimais besidomintiems Lietuvos gyventojams. Portalo tikslas – didinti visuomenės įsitraukimą ir informuotumą Lietuvos narystės ES klausimais.

  Daugiašaliai santykiai »
  Klaipėda2.jpg

  Gegužės 9 dieną Europos dienos proga Lietuvos užsienio reikalų ministerija ir Klaipėdos miesto savivaldybė klaipėdiečius kvietė į viešą diskusiją „Kaip Brexit pakeis mano gyvenimą?“, vykusią Klaipėdos universitete.

  Daugiašaliai santykiai »

  Gegužės 9 dieną, 18 val. Užsienio reikalų ministerija kartu su Klaipėdos miesto savivaldybe klaipėdiečius ir miesto svečius kvies į neformalią diskusiją „Kaip Brexit pakeis mano gyvenimą?“. Diskusija vyks Klaipėdos universiteto Auloje, adresu Herkaus Manto g. 84.

  Ministerijos naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata