Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Kviečiame į diskusiją apie ,,Brexitą“ Klaipėdoje

Sukurta 2019.05.07 / Atnaujinta 2019.05.07 11:29

Gegužės 9 dieną, 18 val. Užsienio reikalų ministerija kartu su Klaipėdos miesto savivaldybe klaipėdiečius ir miesto svečius kvies į neformalią diskusiją „Kaip Brexit pakeis mano gyvenimą?“. Diskusija vyks Klaipėdos universiteto Auloje, adresu Herkaus Manto g. 84.

Savo įžvalgomis apie ,,Brexit“ procesą ir jo poveikį mums visiems, dalinsis politologas, Rytų Europos studijų centro vadovas Linas Kojala, žurnalistas Vladimiras Laučius, užsienio reikalų ministerijos diplomatė Jurgita Germanavičienė ir Klaipėdos Jaunųjų konservatorių lygos narys Mantas Vičius.

Kodėl Didžioji Britanija nusprendė palikti ES ir kodėl ,,Brexit“ procesas taip ilgai tęsiasi? Ar mums turi rūpėti ,,Brexit“, o gal tai neturi jokio poveikio mums? Kaip ,,Brexit“ paveiks ES, ar tokie ir panašūs ,,exitai“ yra įmanomi ir ateityje? Į šiuos ir kitus atsakymus diskusijos metu atsakymų ieškos diskusijos dalyviai. Diskusijoje bus kalbama ne tik apie ,,Brexit“, bet ir Lietuvos bei mūsų visų santykį su juo. Kaip mes vertiname ,,Brexit“, ar esame jam pasiruošę? Ar ,,Brexit“ galime laikyti galimybe Lietuvai?

Diskusija „Kaip Brexit pakeis mano gyvenimą?“ – Užsienio reikalų ministerijos renginių ciklo ,,Mano Europa“ ir ,,Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021 m.” bendras renginys.

Daugiau informacijos apie ,,Mano Europa“ rasite čia.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
Europos diena 2018 T. Razmus.jpg

Rugsėjo 24 dieną  pradėjo veikti naujas informacinis portalas www.manoeuropa.lt, skirtas visiems Europos Sąjungos (ES) klausimais besidomintiems Lietuvos gyventojams. Portalo tikslas – didinti visuomenės įsitraukimą ir informuotumą Lietuvos narystės ES klausimais.

Daugiašaliai santykiai »
Klaipėda2.jpg

Gegužės 9 dieną Europos dienos proga Lietuvos užsienio reikalų ministerija ir Klaipėdos miesto savivaldybė klaipėdiečius kvietė į viešą diskusiją „Kaip Brexit pakeis mano gyvenimą?“, vykusią Klaipėdos universitete.

Daugiašaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata